Darbiekārtošana

Darbiekārtošana firstchoice.lv

First Choice ir palīgs darba meklētājiem Latvijā, kas vēlas realizēt savus spēkus ārvalstu darba tirgū.

Jau kopš 2004.gada mūsu darbinieki ir veiksmīgi darbojušies darbiekārtošanas un darbaspēka nodrošināšanas jomā, līdz ar ko ikviens mūsu klients var būt drošs, ka savus pienākumus pildīsim ar vislielāko rūpību un atbildības sajūtu, garantējot maksimāli efektīvus rezultātus.

Pašlaik mūsu uzņēmuma darbība ir saistīta ar Lielbritānijas darba tirgu, taču tuvākās nākotnes plāni mērķtiecīgi tiek saistīti ar tādām valstīm kā Vācija, Norvēģija un Dānija.

Ja Jūs uz doto brīdi plānojat uzsākt darbu kādā no Lielbritānijas pilsētām, mēs būsim priecīgi par mūsu sadarbību un palīdzēsim jums atrast piemērotu darba vietu.

Mūsu darba meklētājiem, neatkarīgi no dzimuma, piedāvājam vakances lielākajās Lielbritānijas uzņēmumu noliktavās.

Atkarībā no noliktavas, darba pienākumu klāsts var ietvert sevī produktu vai iekārtu pakošanu, pasūtījumu komplektēšanu, kā arī darbus ar autoiekrāvēju.

Visa apmācība notiek uz vietas, nav nepieciešama iepriekšējā pieredze.

Darba meklētāju ērtībām, sadarbībā ar Lielbritānijas partneriem, palīdzam nodrošināt darba meklētājiem arī atbilstošu dzīvesvietu.

Esam motivēti Jums piemeklēt attiecīgo vakanci kādā no Lielbritānijas noliktavām, kā arī parūpēties par Jūsu dzīvesvietu. Ir svarīgi lai ierodoties citā valstī, Jūs justos pietiekoši drošs par rītdienu.

Mūsu komanda darīs visu iespējamo lai palīdzētu Jums atrast piemērotu darba vietu Lielbritānijā!

Aicinām iepazīsties ar mūsu piedāvātām vakancēm, kas tiek regulāri atjaunotas un papildinātas.

Ja Jūs ir interesējusi kāda no piedāvātam vakancēm, droši sazinieties ar mums!