SIA First choice

SIA First choice ir personāla atlases uzņēmums, kura darbības pamatā ir ārvalstu sadarbības partneru nodrošināšana ar kvalificētu darbaspēku.

First choice mērķis ir ietaupīt darba devēja līdzekļus, optimizējot loģistiku un nodrošinot to ar elastīgu darbaspēku. Esam orientēti nevis uz īstermiņa sadarbību, bet gan uz Jūsu uzņēmuma uzplaukumu ilgtermiņā.

First choice ir arī palīgs darba meklētājiem Latvijā, kas vēlas realizēt savus spēkus ārvalstu darba tirgū.

Jau kopš 2004.gada mūsu darbinieki ir veiksmīgi darbojušies darbiekārtošanas un darbaspēka nodrošināšanas jomā, līdz ar ko ikviens mūsu klients var būt drošs, ka savus pienākumus pildīsim ar vislielāko rūpību un atbildības sajūtu, garantējot maksimāli efektīvus rezultātus.

Pašlaik mūsu uzņēmuma darbība ir saistīta ar Lielbritānijas darba tirgu, taču tuvākās nākotnes plāni mērķtiecīgi tiek saistīti ar tādām valstīm kā Vācija, Norvēģija un Dānija.

Mūsu darba meklētājiem, neatkarīgi no dzimuma, piedāvājam vakances lielākajās Lielbritānijas uzņēmumu noliktavās.

Sadarbībā ar Lielbritānijas partneriem, palīdzam nodrošināt darba meklētājiem arī atbilstošu dzīvesvietu.

Nepieciešamības gadījumā esam parūpējušies par mūsu klientu nogādāšanu līdz dzīvesvietai ārzemēs.

Attīstoties First choice ir sākusi realizēt arī klientu pārstāvību nelaimes gadījumu kompensāciju piedziņas lietās un ārvalstu nodokļu atgriešanas procesā.

Mūsu komanda darīs visu iespējamo, lai klients būtu apmierināts ar savu izvēli, kopīgo sadarbību, tās efektivitāti un rezultātiem.

Ja Tevi interesē mūsu pakalpojumi, SAZINIES AR MUMS!